A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Göbi és Kálmán Ur
Köszönöm a gyors válaszokat.Kérdezném hogy az 1,5 dci turbós motornál ami részecskeszürős euro 5-ös okozhat e valamilyen
zavart a spuri és befolyásolhatja e a jótállást uj autónál azaz a szervizbe mondhatom e hogy sprurit használok és esetleg majd erre fogják rá a meghibásodást.
Üdv.József
Köszönöm a gyors válaszokat.Kérdezném hogy az 1,5 dci turbós motornál ami részecskeszürős euro 5-ös okozhat e valamilyen
zavart a spuri és befolyásolhatja e a jótállást uj autónál azaz a szervizbe mondhatom e hogy sprurit használok és esetleg majd erre fogják rá a meghibásodást.
Üdv.József
Legutóbbi hozzászólások