Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2011.02.17. 16:47
Tisztelt József!
Apósomnak 1,5d Thalia-ja van. Tudom, nem pont ugyan az a motor. Ő közel 3 éve használja, és mikor a kötelező szervízen volt, megnézték a kipufogó rendszerét. A szerelő el volt ájulva, hogy mennyire nem kormos a rendszer. Akkor apósom mondta, hogy mit használ. Nem volt semmi utóhangja, hogy miért adagolja az üzemanyagot. Tehát ez miatt motorkár és garancia vesztés szerintem egyáltalán nem áll fent. De ha gond van a motorral és a szerelő nem tudja, hogy mi a baj -megjegyzem én az előző autómmal évekig jártam a szerelőkhöz és senki nem tudta megmondani, hogy mi a baja- akkor az a legegyszerűbb, hogy azt mondja, hogy Ön tette tönkre az adalékkal. Pedig ez az adalék pont azt szolgálja, hogy a motor tartósabb legyen, kevesebb fogyasztással és kevesebb emissziós értékkel. Szóval javít az üzemanyag minőségén, ami nem megy a motor rovására. De szerintem a Farkas úr is fog hozzáfűzni néhány mondatot. Üdv, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft