A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt József!
Apósomnak 1,5d Thalia-ja van. Tudom, nem pont ugyan az a motor. Ő közel 3 éve használja, és mikor a kötelező szervízen volt, megnézték a kipufogó rendszerét. A szerelő el volt ájulva, hogy mennyire nem kormos a rendszer. Akkor apósom mondta, hogy mit használ. Nem volt semmi utóhangja, hogy miért adagolja az üzemanyagot. Tehát ez miatt motorkár és garancia vesztés szerintem egyáltalán nem áll fent. De ha gond van a motorral és a szerelő nem tudja, hogy mi a baj -megjegyzem én az előző autómmal évekig jártam a szerelőkhöz és senki nem tudta megmondani, hogy mi a baja- akkor az a legegyszerűbb, hogy azt mondja, hogy Ön tette tönkre az adalékkal. Pedig ez az adalék pont azt szolgálja, hogy a motor tartósabb legyen, kevesebb fogyasztással és kevesebb emissziós értékkel. Szóval javít az üzemanyag minőségén, ami nem megy a motor rovására. De szerintem a Farkas úr is fog hozzáfűzni néhány mondatot. Üdv, Göbi
Apósomnak 1,5d Thalia-ja van. Tudom, nem pont ugyan az a motor. Ő közel 3 éve használja, és mikor a kötelező szervízen volt, megnézték a kipufogó rendszerét. A szerelő el volt ájulva, hogy mennyire nem kormos a rendszer. Akkor apósom mondta, hogy mit használ. Nem volt semmi utóhangja, hogy miért adagolja az üzemanyagot. Tehát ez miatt motorkár és garancia vesztés szerintem egyáltalán nem áll fent. De ha gond van a motorral és a szerelő nem tudja, hogy mi a baj -megjegyzem én az előző autómmal évekig jártam a szerelőkhöz és senki nem tudta megmondani, hogy mi a baja- akkor az a legegyszerűbb, hogy azt mondja, hogy Ön tette tönkre az adalékkal. Pedig ez az adalék pont azt szolgálja, hogy a motor tartósabb legyen, kevesebb fogyasztással és kevesebb emissziós értékkel. Szóval javít az üzemanyag minőségén, ami nem megy a motor rovására. De szerintem a Farkas úr is fog hozzáfűzni néhány mondatot. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások