Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2011.02.18. 08:17
Tisztelt József!
Az apósom motorja is 1,5 dci csak az övév 75 Le. Részecskeszűrőhöz még annyit, hogy mivel a jobb égés miatt kevesebb a korom, a szűrő így kevésbé terhelődik. Agy Audis ismerősöm 1,9 Tdi( vagy pdti) 170 ezer forintot költött az autójára, mert állandóan jelzet neki a kontroll lámpa és sajnos ennyi volt mire a számítógépről kitörölték a részecskeszűrő figyelését. A spurival megoldódott neki a kormosodás és a férje autójánál nem kellett "kiüttetni" a hibát.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft