A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt József!
Az apósom motorja is 1,5 dci csak az övév 75 Le. Részecskeszűrőhöz még annyit, hogy mivel a jobb égés miatt kevesebb a korom, a szűrő így kevésbé terhelődik. Agy Audis ismerősöm 1,9 Tdi( vagy pdti) 170 ezer forintot költött az autójára, mert állandóan jelzet neki a kontroll lámpa és sajnos ennyi volt mire a számítógépről kitörölték a részecskeszűrő figyelését. A spurival megoldódott neki a kormosodás és a férje autójánál nem kellett "kiüttetni" a hibát.
Az apósom motorja is 1,5 dci csak az övév 75 Le. Részecskeszűrőhöz még annyit, hogy mivel a jobb égés miatt kevesebb a korom, a szűrő így kevésbé terhelődik. Agy Audis ismerősöm 1,9 Tdi( vagy pdti) 170 ezer forintot költött az autójára, mert állandóan jelzet neki a kontroll lámpa és sajnos ennyi volt mire a számítógépről kitörölték a részecskeszűrő figyelését. A spurival megoldódott neki a kormosodás és a férje autójánál nem kellett "kiüttetni" a hibát.
Legutóbbi hozzászólások