Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
József József írta ekkor 2011.02.18. 14:11
Tisztelt Göbi és Kálmán Ur
Köszönöm a meggyőző válaszokat még két kérdésm lenne
Mikor kell a spurit betölteni majdnem üres tanknál vagy lehet tankolás után is akár otthon hogy ne kelljen a kútnál bibelődni.Tapasztalat szerint mennyi fogyasztáscsökkenés érhető el hosszabb távon megfontollt átlagos gázzal.
Ha Kámán Ur olvassa Tőle is kérdezném.
Üdvözlettel József
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft