A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Göbi és Kálmán Ur
Köszönöm a meggyőző válaszokat még két kérdésm lenne
Mikor kell a spurit betölteni majdnem üres tanknál vagy lehet tankolás után is akár otthon hogy ne kelljen a kútnál bibelődni.Tapasztalat szerint mennyi fogyasztáscsökkenés érhető el hosszabb távon megfontollt átlagos gázzal.
Ha Kámán Ur olvassa Tőle is kérdezném.
Üdvözlettel József
Köszönöm a meggyőző válaszokat még két kérdésm lenne
Mikor kell a spurit betölteni majdnem üres tanknál vagy lehet tankolás után is akár otthon hogy ne kelljen a kútnál bibelődni.Tapasztalat szerint mennyi fogyasztáscsökkenés érhető el hosszabb távon megfontollt átlagos gázzal.
Ha Kámán Ur olvassa Tőle is kérdezném.
Üdvözlettel József
Legutóbbi hozzászólások