A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok.
Ez az adalék ugyan olyan mindt bármien másik
adalék. Kb 90%-ban kerozint tartalmaz.
Ez az alapja és titka az egésznek.
Az oktánszámot növeli tisztítja a motort és keni stb.
Én a kellemetlen erős szagával nem vagyok megelégedve, és hogy ha a kezemre folyik nagyon nehezen tudom lemosni hogy a szaga ne érezzen. Kellemetlen szagú! Ezen kellene javítani.Akkor tökéletes lenne. A hatás mechanizmusa kiválló a kerozinnak köszönhetően.
Üdv mindenkinek.
Ez az adalék ugyan olyan mindt bármien másik
adalék. Kb 90%-ban kerozint tartalmaz.
Ez az alapja és titka az egésznek.
Az oktánszámot növeli tisztítja a motort és keni stb.
Én a kellemetlen erős szagával nem vagyok megelégedve, és hogy ha a kezemre folyik nagyon nehezen tudom lemosni hogy a szaga ne érezzen. Kellemetlen szagú! Ezen kellene javítani.Akkor tökéletes lenne. A hatás mechanizmusa kiválló a kerozinnak köszönhetően.
Üdv mindenkinek.
Legutóbbi hozzászólások