Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.02.18. 16:08
Kedves József!
A részecskeszűrő esetéről írtam egy rövid cikket, a főoldalon lehet olvasni.
SPURI-t bármikor beletöltheti. A mutatón megállapítja mennyi üzemanyag van benne és már mehet is bele!
Rögtön elkeveredik, az első kanyarba, vagy fékezéskor! Fajsúly és affinitási különbség van a két folyadék között. Álló helyzetbe is ez 5perc.
Lényeges, hogy folyamatosan legyen kezelve az üzemanyag. Akármilyen motorral üzemel felhasználóink tapasztalata szerint a 10% garantált. Mazda 6 legújabbnál, és BMW 520 egy évesnél mindkettő dízel több tankolás átlaga 18%-ot hozott. Pedig ezek komoly precíz emberek. Egyik ügyvég, másik kozmetikus hölgy! Szórás azért lehet motor állapotától függően.
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft