A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Mindannyian!
Elvetemült módon-nem kevés időt feláldozván az információgyűjtés oltárán- elolvastam a hozzászólásokat.
Őszintén megvallva,több a "meleg",mint a "hideg"vélemény.
Azonban,én úgy érzem, jobb,ha ellenségeinket is meghallgatjuk,ők legalább igazat mondanak,vagy legalábbis nem hazudnak. Akkorát....
Az adalékkal kapcsolatban egy dologra szeretnék választ kapni. Miért van az,hogy a márkaszervizben ,ahová kocsimat rendszeresen hordom, élből lebeszéltek bármiféle adalékanyag alkalmazásáról? Sőt egyenesen közölték-már a kezdetekben is-hogy az tekintet nélkül csakis és kizárólag gondot fog okozni motorikusan,s a garancia is odavan,mihelyst bebizonyosodik,hogy a hiba annak alkalmazása miatt következett be.
Tényleg,megtörténhet ez?
(Megemlítem,hogy ezért nem rakattam fel eddig direktszűrőt,chip-tuningot, boost-cooler-t,meg egyéb teljesítménynövelő elektronikai és mechanikai megoldásokat sem,bár tudom,azok a motor fizikai paramétereit változtatják meg,szóval egészen más dologról beszélünk...)
Elvetemült módon-nem kevés időt feláldozván az információgyűjtés oltárán- elolvastam a hozzászólásokat.
Őszintén megvallva,több a "meleg",mint a "hideg"vélemény.
Azonban,én úgy érzem, jobb,ha ellenségeinket is meghallgatjuk,ők legalább igazat mondanak,vagy legalábbis nem hazudnak. Akkorát....
Az adalékkal kapcsolatban egy dologra szeretnék választ kapni. Miért van az,hogy a márkaszervizben ,ahová kocsimat rendszeresen hordom, élből lebeszéltek bármiféle adalékanyag alkalmazásáról? Sőt egyenesen közölték-már a kezdetekben is-hogy az tekintet nélkül csakis és kizárólag gondot fog okozni motorikusan,s a garancia is odavan,mihelyst bebizonyosodik,hogy a hiba annak alkalmazása miatt következett be.
Tényleg,megtörténhet ez?
(Megemlítem,hogy ezért nem rakattam fel eddig direktszűrőt,chip-tuningot, boost-cooler-t,meg egyéb teljesítménynövelő elektronikai és mechanikai megoldásokat sem,bár tudom,azok a motor fizikai paramétereit változtatják meg,szóval egészen más dologról beszélünk...)
Legutóbbi hozzászólások