A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Varga Csaba!
Már beszéltünk telefonon, azért írok még néhány sort!
A VW T4 nagyon hálás strapabíró és takarékos autó! Több is fut a cégembe, sőt most vettem egy 2002 évi kiadású Transvant, ami először nagyon lusta volt. Kellett hozzá olyan tíz tankolás és már a régi tulaj rá sem ismerne a fürgeségére! Pedig ezen még nincs chip tuning. De lesz! Csak ehhez a lehajtást, féltengelyek, kuplung, ATE fékek és sok minden kell hogy ki tudja szolgálni a nagyobb nyomatékot az T4. Sok öröme lesz benne az tuti. Balesetmentes autózást kívánok vele! És köszönöm a bejegyzését, tanúságos volt!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Már beszéltünk telefonon, azért írok még néhány sort!
A VW T4 nagyon hálás strapabíró és takarékos autó! Több is fut a cégembe, sőt most vettem egy 2002 évi kiadású Transvant, ami először nagyon lusta volt. Kellett hozzá olyan tíz tankolás és már a régi tulaj rá sem ismerne a fürgeségére! Pedig ezen még nincs chip tuning. De lesz! Csak ehhez a lehajtást, féltengelyek, kuplung, ATE fékek és sok minden kell hogy ki tudja szolgálni a nagyobb nyomatékot az T4. Sok öröme lesz benne az tuti. Balesetmentes autózást kívánok vele! És köszönöm a bejegyzését, tanúságos volt!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások