Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.02.22. 16:54
Tisztelt Varga Csaba!
Már beszéltünk telefonon, azért írok még néhány sort!
A VW T4 nagyon hálás strapabíró és takarékos autó! Több is fut a cégembe, sőt most vettem egy 2002 évi kiadású Transvant, ami először nagyon lusta volt. Kellett hozzá olyan tíz tankolás és már a régi tulaj rá sem ismerne a fürgeségére! Pedig ezen még nincs chip tuning. De lesz! Csak ehhez a lehajtást, féltengelyek, kuplung, ATE fékek és sok minden kell hogy ki tudja szolgálni a nagyobb nyomatékot az T4. Sok öröme lesz benne az tuti. Balesetmentes autózást kívánok vele! És köszönöm a bejegyzését, tanúságos volt!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft