Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szabi Szabi írta ekkor 2011.02.22. 22:44
Tisztelt gyártó!
Két éve használom a spuri piros változatát,audi 1.9 tdi autómhoz.Csak pozitív tapasztaltaim vannak.Az elsődleges tapasztalatom a turbóra nagy hatással van.Kellemesen fütyül és jobban tölt,ami az adalék használata előtt nem volt elmondható.A másik jó tapasztalat a motor nagyon lassan melegszik fel ,még nagy igénybevétel esetén is.Kérdésem,3 db 500 ml-es használtam el a pirosból.Áttérjek e a kék használatára?Ha igen milyen arányba keverjem,normál használatú autómhoz?A kéknek is van hővédő hatása?Várom válaszát,köszönöm előre is.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft