A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán! Spuri csapata!
Régóta ismerem a piros SPURI áldásos tevékenységét, de utolsó tapasztalatom megosztanám az olvasókkal.
Hozzám került egy 1,7-es TD autó (márkát nem tartom lényegesnek) hideginditási nehézségekkel. Huzatva, bikázva "felhúzósan" indult. Ekkor tettem az üzemanyagba SPURI-t. A változás 2 nap múlva (kb 120km után) tapasztalhatóvá vált. Ugyanolyan hidegben (-10 C) már önállóan igaz még kicsit "felhúzósan, de INDULT. Ma már rendesen indul és az alapjárat 1000 fölé került, könnyen szalad az autóm. Kitisztitott mindent tanktól a kipufogó végéig.
Köszönet neked SPURI!! Köszönet Neked Kálmán!!! Köszönet Spuri csapata!!! További sikereket kivánok Gálos János Győr
Régóta ismerem a piros SPURI áldásos tevékenységét, de utolsó tapasztalatom megosztanám az olvasókkal.
Hozzám került egy 1,7-es TD autó (márkát nem tartom lényegesnek) hideginditási nehézségekkel. Huzatva, bikázva "felhúzósan" indult. Ekkor tettem az üzemanyagba SPURI-t. A változás 2 nap múlva (kb 120km után) tapasztalhatóvá vált. Ugyanolyan hidegben (-10 C) már önállóan igaz még kicsit "felhúzósan, de INDULT. Ma már rendesen indul és az alapjárat 1000 fölé került, könnyen szalad az autóm. Kitisztitott mindent tanktól a kipufogó végéig.
Köszönet neked SPURI!! Köszönet Neked Kálmán!!! Köszönet Spuri csapata!!! További sikereket kivánok Gálos János Győr
Legutóbbi hozzászólások