Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
P.Béla P.Béla írta ekkor 2011.03.04. 07:14
Tisztelt Farkas Úr!
Valahol olvastam, hogy a SPURI tartós használata során előfordulhat, hogy az adagolón az előtöltést állítani kell. Van ennek valami igazság tartalma? Én kb. fél éve használom rendszeresen a SPURIT (1,7 szívóD Astra) és azt vettem észre, hogy sokkal nehezebben indul hidegen az autó. Melegen gyönyörűen jár, szóval elégedett vagyok a SPURIVAL, hozzászólásom abszolút nem negatív kritika akar lenni a SPURIVAL szemben. Viszont, mivel ilyen hírt olvastma valahol, nagyon kíváncsi lennék, hogy ez lehet-e a hidegindítási problémám okozója, vagy másban keressem a hibát?
Válaszát előre is megköszönve maradok további lelkes SPURI felhasználó!
P. Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft