Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.03.07. 15:02
Tisztelt P. Béla!
Valóban extrém esetben lejjebb kell venni az alapjárati töltés mennyiségét!
Ugyanis a régi gépeknél nincs automata fordulat szabályzó. Nagyobb energiája van a SPURI-val kezelt üzemanyagnak ezért, az egységnyi üzemanyagra beállított alapjárati fordulat megemelkedik.
Ha ez túlzott mértékű csak akkor kell lejjebb állítani 1-2cm3-rel.
Índítási készség pedig minden járműnél javul a SPURI-val. Valahol máshol lesz a hiba!
Izzító gyertya, gázolajszűrő és egyebek hosszú sora okozhat nehezebb indítást. Kompressziót sem ártana mérni! Ha megtalálta a hibát írjon a többiek legalább tanulnak belőle!
Köszönöm kéárdését! További kellemes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft