A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGálos Jánosnak!
Először is üdvözöllek! Örülök, hogy nem felejtetted el sok-sok év után sem a SPURI-t. Jó egészséget és gondtalan autózást kívánok! Remélem egyszer összefutunk és személyesen is tudunk beszélni!
További szép napot neked!
Kálmán
Először is üdvözöllek! Örülök, hogy nem felejtetted el sok-sok év után sem a SPURI-t. Jó egészséget és gondtalan autózást kívánok! Remélem egyszer összefutunk és személyesen is tudunk beszélni!
További szép napot neked!
Kálmán
Legutóbbi hozzászólások