Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Béla Béla írta ekkor 2011.03.08. 10:59
Tisztelt Spuri!

Már 2 éve rendszeresen használom a spurit és meg vagyok vele elégedve. Mostanság viszont hosszabb állás után szürke pamacsot dob a TDCI-m. Gondolom a porlasztó nem zár rendesen. Nem akarok más tisztítót beletenni, de gondoltam go szűrő cserekor piros spurival tölteném fel az új szűrőt és aztán hajrá. Így kapnák a csúcsok a leghatékonyabb tisztítást. Volt erre már példa vagy teljesen hülye ötlet? Tisztelettel, Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft