A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri!
Már 2 éve rendszeresen használom a spurit és meg vagyok vele elégedve. Mostanság viszont hosszabb állás után szürke pamacsot dob a TDCI-m. Gondolom a porlasztó nem zár rendesen. Nem akarok más tisztítót beletenni, de gondoltam go szűrő cserekor piros spurival tölteném fel az új szűrőt és aztán hajrá. Így kapnák a csúcsok a leghatékonyabb tisztítást. Volt erre már példa vagy teljesen hülye ötlet? Tisztelettel, Béla
Már 2 éve rendszeresen használom a spurit és meg vagyok vele elégedve. Mostanság viszont hosszabb állás után szürke pamacsot dob a TDCI-m. Gondolom a porlasztó nem zár rendesen. Nem akarok más tisztítót beletenni, de gondoltam go szűrő cserekor piros spurival tölteném fel az új szűrőt és aztán hajrá. Így kapnák a csúcsok a leghatékonyabb tisztítást. Volt erre már példa vagy teljesen hülye ötlet? Tisztelettel, Béla
Legutóbbi hozzászólások