Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.03.10. 14:12
Tisztelt Béla!

Nincsen semmi baj, az ilyen típusú motorok több napos állás után használtságtól függően ezt produkálják. Véletlenül se öntse tele a szűrőt önmagában SPURI-val, mert csak az gázolajjal együtt alkalmazható. A porlasztócsúccsal nincsen semmi baj, a nyomásesés a magas nyomású szivattyúban van, így később épül fel az 1600 báros nyomás. Az elektronika pedig indításkor későn észleli. Csupán ez a probléma.

Javaslom a JG-2-es használatát 2-3 tankoláson keresztül. Ha Ön SPURI-t használt folyamatosan, akkor itt nem lehet semmiféle gond.

Tisztelettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft