A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Béla!
Nincsen semmi baj, az ilyen típusú motorok több napos állás után használtságtól függően ezt produkálják. Véletlenül se öntse tele a szűrőt önmagában SPURI-val, mert csak az gázolajjal együtt alkalmazható. A porlasztócsúccsal nincsen semmi baj, a nyomásesés a magas nyomású szivattyúban van, így később épül fel az 1600 báros nyomás. Az elektronika pedig indításkor későn észleli. Csupán ez a probléma.
Javaslom a JG-2-es használatát 2-3 tankoláson keresztül. Ha Ön SPURI-t használt folyamatosan, akkor itt nem lehet semmiféle gond.
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Nincsen semmi baj, az ilyen típusú motorok több napos állás után használtságtól függően ezt produkálják. Véletlenül se öntse tele a szűrőt önmagában SPURI-val, mert csak az gázolajjal együtt alkalmazható. A porlasztócsúccsal nincsen semmi baj, a nyomásesés a magas nyomású szivattyúban van, így később épül fel az 1600 báros nyomás. Az elektronika pedig indításkor későn észleli. Csupán ez a probléma.
Javaslom a JG-2-es használatát 2-3 tankoláson keresztül. Ha Ön SPURI-t használt folyamatosan, akkor itt nem lehet semmiféle gond.
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások