A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Mindenki!
Benzines autóm van.
Az érdekelne, hogy a kék és a piros SPURIT szabad-e keverni?
Milyen arányban?
Nem rég kezdem el piros spurit használni,megnőtt a fogyasztás.Ez azért van az elején,mert tisztul az égéstér?
Ha 10%-al többet öntök bele, az nem gond?
Benzines autóm van.
Az érdekelne, hogy a kék és a piros SPURIT szabad-e keverni?
Milyen arányban?
Nem rég kezdem el piros spurit használni,megnőtt a fogyasztás.Ez azért van az elején,mert tisztul az égéstér?
Ha 10%-al többet öntök bele, az nem gond?
Legutóbbi hozzászólások