A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Oli!
Nincs összefüggés!
Esetleg a nyomatékosabb haladást élvezed!
A különbség a két SPURI között le van írva itt ezen a honlapon! A főoldalról megtalálható. Két energia szintet keverni nincs sok értelme, köztes jön ki! Akkor már csak önállóan a JG-2 -tőt használja!
Lehet véletlen egybeesés is néha valamilyen alkatrész megadta magát! Át kell nézni, szűrőcsere, vezérlés, stb. Látatlanból elég nehéz gyógyítani! A motor típus leírása, milyen évjárat, hány kilómétert ment SPURI-val a jármű, stb Kellene megadni!
Tehát a Normál piros, és kb 5-10 tankolásig, ha régebbi az autó. Az is fontos mennyi a lerakódás a rendszerbe, mikor volt víztelenítve az üzemanyag rendszer, stb.
Ha még kevés utat tett meg a jármű SPURI-val akkor türelmet kérünk, egyre jobb lesz, kb. 10.000km-ig folyamatosan javul egy kicsit!
Csodák nincsenek, csak a fizika és a kémia alaptézisei!
Üdv. Farkas Kálmán
Nincs összefüggés!
Esetleg a nyomatékosabb haladást élvezed!
A különbség a két SPURI között le van írva itt ezen a honlapon! A főoldalról megtalálható. Két energia szintet keverni nincs sok értelme, köztes jön ki! Akkor már csak önállóan a JG-2 -tőt használja!
Lehet véletlen egybeesés is néha valamilyen alkatrész megadta magát! Át kell nézni, szűrőcsere, vezérlés, stb. Látatlanból elég nehéz gyógyítani! A motor típus leírása, milyen évjárat, hány kilómétert ment SPURI-val a jármű, stb Kellene megadni!
Tehát a Normál piros, és kb 5-10 tankolásig, ha régebbi az autó. Az is fontos mennyi a lerakódás a rendszerbe, mikor volt víztelenítve az üzemanyag rendszer, stb.
Ha még kevés utat tett meg a jármű SPURI-val akkor türelmet kérünk, egyre jobb lesz, kb. 10.000km-ig folyamatosan javul egy kicsit!
Csodák nincsenek, csak a fizika és a kémia alaptézisei!
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások