A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztlelt SZaki Kft!
Egy kb 16 éves mazda xedos 6 1.6 oshoz használom a spurit, még csak most kezdtem. Kérdésem, hogy mivel kioldja a lerakodásókat a tankból is, nem szórja e meg a motort piszokkal? Szükséges e esetleg gyakrabban cserélnem a bezniszűrőt? Válaszukat előre is köszönöm!
Egy kb 16 éves mazda xedos 6 1.6 oshoz használom a spurit, még csak most kezdtem. Kérdésem, hogy mivel kioldja a lerakodásókat a tankból is, nem szórja e meg a motort piszokkal? Szükséges e esetleg gyakrabban cserélnem a bezniszűrőt? Válaszukat előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások