Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
DrThomas84 DrThomas84 írta ekkor 2011.03.15. 08:26
Tisztlelt SZaki Kft!

Egy kb 16 éves mazda xedos 6 1.6 oshoz használom a spurit, még csak most kezdtem. Kérdésem, hogy mivel kioldja a lerakodásókat a tankból is, nem szórja e meg a motort piszokkal? Szükséges e esetleg gyakrabban cserélnem a bezniszűrőt? Válaszukat előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft