A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlet!
A sok vélemény után énis elkezdtem a Spuri használatát (focus 1.8 16v)
Tapasztalatom még nincs,azonban egy kérdés merült fel,amit szerintem még nem kérdeztek.
Az adalék elég orrfacsaró szaggal bír,és szinte lemoshatatlan.
1. kérdés az lenne,hogy mivel lehet normálisan lemosni? 🙂
2. kérdés pedig,hogy ha netalán olyan lesz a kezem,miközben beöntöm(mint most,így először) akkor kárt tehet az autó kezelőszerveiben(bőr kormány,váltó,és kézifékem van).Kémialig roncsolja,vagy maximum büdös lesz 🙂 ?
A sok vélemény után énis elkezdtem a Spuri használatát (focus 1.8 16v)
Tapasztalatom még nincs,azonban egy kérdés merült fel,amit szerintem még nem kérdeztek.
Az adalék elég orrfacsaró szaggal bír,és szinte lemoshatatlan.
1. kérdés az lenne,hogy mivel lehet normálisan lemosni? 🙂
2. kérdés pedig,hogy ha netalán olyan lesz a kezem,miközben beöntöm(mint most,így először) akkor kárt tehet az autó kezelőszerveiben(bőr kormány,váltó,és kézifékem van).Kémialig roncsolja,vagy maximum büdös lesz 🙂 ?
Legutóbbi hozzászólások