A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Rob!
Lemosni mosogató szerrel átitatott szivaccsal lehet!
Semmiben nem tesz kárt! Egyszerű benzin kategória!
Nem veszélyes készítmény!
Megoldásként született a 125ml-es kiszerelés. Bele kell önteni 50-60literbe és eldobni a flakont!
Ha a félliteresből töltjük, akkor egy csepp nyilván visszafolyik a menetelésre, amit papír zsebkendővel érdemes letörölni. Aztán semmi baj a kupak rátekerése után.
Nem értem, hogy hogyan kerül a kormányra, váltóra, kézifékkarra a SPURI?
A vélemények megoszlanak az illatával kapcsolatban. Van aki szereti, van aki nem!
Néhány óra és elpárolog a mennyiségtől függően! Még a kézről is, és nem érezhető tovább! Egy kézmosás jó minőségű kézmosó, vagy mosogató szerrel!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Lemosni mosogató szerrel átitatott szivaccsal lehet!
Semmiben nem tesz kárt! Egyszerű benzin kategória!
Nem veszélyes készítmény!
Megoldásként született a 125ml-es kiszerelés. Bele kell önteni 50-60literbe és eldobni a flakont!
Ha a félliteresből töltjük, akkor egy csepp nyilván visszafolyik a menetelésre, amit papír zsebkendővel érdemes letörölni. Aztán semmi baj a kupak rátekerése után.
Nem értem, hogy hogyan kerül a kormányra, váltóra, kézifékkarra a SPURI?
A vélemények megoszlanak az illatával kapcsolatban. Van aki szereti, van aki nem!
Néhány óra és elpárolog a mennyiségtől függően! Még a kézről is, és nem érezhető tovább! Egy kézmosás jó minőségű kézmosó, vagy mosogató szerrel!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások