Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.03.23. 12:59
Tisztelt Rob!

Lemosni mosogató szerrel átitatott szivaccsal lehet!

Semmiben nem tesz kárt! Egyszerű benzin kategória!
Nem veszélyes készítmény!
Megoldásként született a 125ml-es kiszerelés. Bele kell önteni 50-60literbe és eldobni a flakont!
Ha a félliteresből töltjük, akkor egy csepp nyilván visszafolyik a menetelésre, amit papír zsebkendővel érdemes letörölni. Aztán semmi baj a kupak rátekerése után.
Nem értem, hogy hogyan kerül a kormányra, váltóra, kézifékkarra a SPURI?
A vélemények megoszlanak az illatával kapcsolatban. Van aki szereti, van aki nem!
Néhány óra és elpárolog a mennyiségtől függően! Még a kézről is, és nem érezhető tovább! Egy kézmosás jó minőségű kézmosó, vagy mosogató szerrel!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft