Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Otártics Norbert Otártics Norbert írta ekkor 2011.03.29. 20:20
Tisztelt Gyártó!

A következő kérdéssel fordulok Önökhöz. Van egy Opel Corsa C 1.2-es 70LE autóm. Az Opel szervizbe mondták, hogy eléggé el vannak kormosodva az üzemanyagszelepek, és használjak adalékanyagot. Sok keresgélés után rátaláltam a Spurira. Érdeklőd szeretnék, hogy nekem ebben az esetben a Spuri JG-2-t kellene használnom és mennyit kellene belőle önteni a tankba? Előre is köszönöm válaszukat.

Üdv.: Norbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft