A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Gyártó!
A következő kérdéssel fordulok Önökhöz. Van egy Opel Corsa C 1.2-es 70LE autóm. Az Opel szervizbe mondták, hogy eléggé el vannak kormosodva az üzemanyagszelepek, és használjak adalékanyagot. Sok keresgélés után rátaláltam a Spurira. Érdeklőd szeretnék, hogy nekem ebben az esetben a Spuri JG-2-t kellene használnom és mennyit kellene belőle önteni a tankba? Előre is köszönöm válaszukat.
Üdv.: Norbi
A következő kérdéssel fordulok Önökhöz. Van egy Opel Corsa C 1.2-es 70LE autóm. Az Opel szervizbe mondták, hogy eléggé el vannak kormosodva az üzemanyagszelepek, és használjak adalékanyagot. Sok keresgélés után rátaláltam a Spurira. Érdeklőd szeretnék, hogy nekem ebben az esetben a Spuri JG-2-t kellene használnom és mennyit kellene belőle önteni a tankba? Előre is köszönöm válaszukat.
Üdv.: Norbi
Legutóbbi hozzászólások