Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
bb bb írta ekkor 2011.04.13. 10:38
T. Farkas úr, Spuri Team !

1.6 tdci DPF 110 lovas C-Max autóm van, 4 éves 155 E KM.
A részecskeszűrő rendben van, nem kormol az autó, nem füstöl.
Érdekelne, hogy melyik SPURI ajánlott az autóba egy kis karbantartásra, fogyasztás csökkentésre és milyen arányban és gyakorisággal javasolt a használata. Most állok egy hosszabb (700 KM) út előtt ezért gondoltam itt az ideje a SPURI-nak 🙂 Köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft