A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációT. Farkas úr, Spuri Team !
1.6 tdci DPF 110 lovas C-Max autóm van, 4 éves 155 E KM.
A részecskeszűrő rendben van, nem kormol az autó, nem füstöl.
Érdekelne, hogy melyik SPURI ajánlott az autóba egy kis karbantartásra, fogyasztás csökkentésre és milyen arányban és gyakorisággal javasolt a használata. Most állok egy hosszabb (700 KM) út előtt ezért gondoltam itt az ideje a SPURI-nak 🙂 Köszönöm!
1.6 tdci DPF 110 lovas C-Max autóm van, 4 éves 155 E KM.
A részecskeszűrő rendben van, nem kormol az autó, nem füstöl.
Érdekelne, hogy melyik SPURI ajánlott az autóba egy kis karbantartásra, fogyasztás csökkentésre és milyen arányban és gyakorisággal javasolt a használata. Most állok egy hosszabb (700 KM) út előtt ezért gondoltam itt az ideje a SPURI-nak 🙂 Köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások