Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.04.18. 08:07
Tisztelt bb!
Ha ezután állandóan tervezi használni a SPURI-t, akkor a Normál piros a leggazdaságosabb! 4-5 tankolás, 200-300 liter üzemanyag után már elég tiszta lesz a rendszer és megtakarítás is bőven lesz mérhető! Ha csak néha van adalékolva az üzemanyag, akkor nyilván a kormosodási folyamat és egyéb szennyeződések újra fellépnek.
Az elhasználódás mindig arányos az üzemanyag minőségével is. Ezt tűzoltó munkával nem lehet megoldani!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft