A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt bb!
Ha ezután állandóan tervezi használni a SPURI-t, akkor a Normál piros a leggazdaságosabb! 4-5 tankolás, 200-300 liter üzemanyag után már elég tiszta lesz a rendszer és megtakarítás is bőven lesz mérhető! Ha csak néha van adalékolva az üzemanyag, akkor nyilván a kormosodási folyamat és egyéb szennyeződések újra fellépnek.
Az elhasználódás mindig arányos az üzemanyag minőségével is. Ezt tűzoltó munkával nem lehet megoldani!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Ha ezután állandóan tervezi használni a SPURI-t, akkor a Normál piros a leggazdaságosabb! 4-5 tankolás, 200-300 liter üzemanyag után már elég tiszta lesz a rendszer és megtakarítás is bőven lesz mérhető! Ha csak néha van adalékolva az üzemanyag, akkor nyilván a kormosodási folyamat és egyéb szennyeződések újra fellépnek.
Az elhasználódás mindig arányos az üzemanyag minőségével is. Ezt tűzoltó munkával nem lehet megoldani!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások