A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv.
Nekem egy 1.9 szívó diesel vwT4 em van(20 éves).Fogyasztással,se olajfogyasztással nincs bajom!Kicsit talán kopogós mint egy ilyen korú ,diesel.Viszont a teljesítménye a súlyához képest semmi.Ez csak hegymenetben jelent gondot illetve 100km/h körüli sebességnél!(45kw,1530kg)
És egy Erdélyi út elött állunk.
Kérdésem h melyik adalékot javasolja teljesítménynöveléshez(hegymászáshoz:)?Olvastam olyat h pirossal kel kezdeni,de a kék adja a teljesítményt!Mi a recept ilyen esetekre?
Előre is köszönöm a válaszát!
Nekem egy 1.9 szívó diesel vwT4 em van(20 éves).Fogyasztással,se olajfogyasztással nincs bajom!Kicsit talán kopogós mint egy ilyen korú ,diesel.Viszont a teljesítménye a súlyához képest semmi.Ez csak hegymenetben jelent gondot illetve 100km/h körüli sebességnél!(45kw,1530kg)
És egy Erdélyi út elött állunk.
Kérdésem h melyik adalékot javasolja teljesítménynöveléshez(hegymászáshoz:)?Olvastam olyat h pirossal kel kezdeni,de a kék adja a teljesítményt!Mi a recept ilyen esetekre?
Előre is köszönöm a válaszát!
Legutóbbi hozzászólások