A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr
A diesel motor nagyobb terhelésre feketén füstöl,gyorsításkor,előzéskor.
Motorolajfogyasztásom nincs.Rendszer tisztításra gondoltam. Kék vagy piros a jobb?
Üdv.
J.Csaba
A diesel motor nagyobb terhelésre feketén füstöl,gyorsításkor,előzéskor.
Motorolajfogyasztásom nincs.Rendszer tisztításra gondoltam. Kék vagy piros a jobb?
Üdv.
J.Csaba
Legutóbbi hozzászólások