A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Csaba!
Ez mechanikus probléma, vagy chiptuning után szokott jelentkezni. A füstemissziót 50%-kal csökkenti a SPURI.Mindegy melyiket használja.Ha csak az a cél, hogy minél kevesebb füst legyen, akkor a JG-2-est javaslom.
Köszönettel:
Farkas Kálmán
Ez mechanikus probléma, vagy chiptuning után szokott jelentkezni. A füstemissziót 50%-kal csökkenti a SPURI.Mindegy melyiket használja.Ha csak az a cél, hogy minél kevesebb füst legyen, akkor a JG-2-est javaslom.
Köszönettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások