Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.04.28. 08:55
Kedves István!
Igy látatlanból nehéz megmondani mi lehet a probléma.
Javaslom, hogy nézesse meg a vákumszivattyút, az is szokott kopogni. Valamint a szelephézagokat állítassa be és a vezérlést is.(előtöltés)
Ezt követően a JG-2 használatát javaslom.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft