A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves István!
Igy látatlanból nehéz megmondani mi lehet a probléma.
Javaslom, hogy nézesse meg a vákumszivattyút, az is szokott kopogni. Valamint a szelephézagokat állítassa be és a vezérlést is.(előtöltés)
Ezt követően a JG-2 használatát javaslom.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Igy látatlanból nehéz megmondani mi lehet a probléma.
Javaslom, hogy nézesse meg a vákumszivattyút, az is szokott kopogni. Valamint a szelephézagokat állítassa be és a vezérlést is.(előtöltés)
Ezt követően a JG-2 használatát javaslom.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások