A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Egy 2002-es 1.6i Skoda Octaviába tankoltam kb. 60% benzint, és 40% arányba E85-öt. Kérdésem E85-hőz is alkalmazható a piros színű Spuri?
Üdv Dombi
Egy 2002-es 1.6i Skoda Octaviába tankoltam kb. 60% benzint, és 40% arányba E85-öt. Kérdésem E85-hőz is alkalmazható a piros színű Spuri?
Üdv Dombi
Legutóbbi hozzászólások