A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kálmán!
Érdeklődni szeretnék, hogy egy 1.9-es pdti-s audi A4-be nyugodt szívvel ajánlottam a Fuchs Titan CFE 10w-40 es olajat, jól tettem-e?:)
Érdeklődni szeretnék, hogy egy 1.9-es pdti-s audi A4-be nyugodt szívvel ajánlottam a Fuchs Titan CFE 10w-40 es olajat, jól tettem-e?:)
Legutóbbi hozzászólások