A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Splinter!
A gyári specifikáció konzisztencia osztálya 5W40 szintetikus változata. Ez a 4literes kiszerelésű nálam 9000ft és pont a pdtdi motorokhoz illeszkedik! A hidegindítási fázisban télen nélkülözhetetlen. Most nyáron még elmegy, de tartósan inkább az előbb említettet javasold! És még van magasabb minőségű verseny autóban használjuk az 5W50 -est, ami pont 12000ft.
Köszömöm a kérdést!
Farkas Kálmán
A gyári specifikáció konzisztencia osztálya 5W40 szintetikus változata. Ez a 4literes kiszerelésű nálam 9000ft és pont a pdtdi motorokhoz illeszkedik! A hidegindítási fázisban télen nélkülözhetetlen. Most nyáron még elmegy, de tartósan inkább az előbb említettet javasold! És még van magasabb minőségű verseny autóban használjuk az 5W50 -est, ami pont 12000ft.
Köszömöm a kérdést!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások