Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Döri Döri írta ekkor 2011.06.07. 14:44
Kedves Kálmán!

Nagyságrendileg 3 éve használok metabond megashell adalékot a turbódízeles autómba. Nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsoltban.Chiptuning után, erőteljes gyorsításnál,jóval nagyobb füstölés lépett fel, ekkor kipróbáltam a spuri jg-2 -t, és a füstképződés szemmel láthatóan csökkent. Kérdésem, hogy ugyanazokat a tulajdonságokat elérhetem a spurival mint a metabonddal?(főleg a porlasztó csúcsok élettartamára lennék kíváncsi)
Mivel van bőven az adalékokból, esetleg az üzemanyaghoz tehetek mindkettőből?

Válaszát köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft