A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kálmán!
Nekem egy 2004-es 2.0 pdtdi Passatom van. Szeretném kikódoltatni a részecskeszűrőt, de félek, hogy az eltávolításával megszűnő fojtás káros lehet a motorra, turbóra. Szívesen venném a véleményét. Köszönettel: Krisztián
Nekem egy 2004-es 2.0 pdtdi Passatom van. Szeretném kikódoltatni a részecskeszűrőt, de félek, hogy az eltávolításával megszűnő fojtás káros lehet a motorra, turbóra. Szívesen venném a véleményét. Köszönettel: Krisztián
Legutóbbi hozzászólások