A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMeg annyit hogy: Megy a motor E85 el siman... !!!
De ne csodalkozz ha az alapjaratod megszünik vagy rendetlenkedik (98 as benzinhez készült motoroknál talán még az sem) ,több nyálat kell beönteni az E85 böl külömben nagy teljesitményveszteseged lesz( nah,itt segithet a spuri,remélem... ) !
Enen kivül semilyen mas problémát nem okoz a motornak !!! Az egész csak ellenlobbi az olajfinomitotulaj cégek és a kormány irányábol !
Csak ennyit akartam még !
Fejlesztök! Vagy ide vagy az emailcimemre,légyszives válaszoljatok az elözö bejegyzésben feltett kérdésemre !
Köszönöm !
Egy suzuki GTI -s
De ne csodalkozz ha az alapjaratod megszünik vagy rendetlenkedik (98 as benzinhez készült motoroknál talán még az sem) ,több nyálat kell beönteni az E85 böl külömben nagy teljesitményveszteseged lesz( nah,itt segithet a spuri,remélem... ) !
Enen kivül semilyen mas problémát nem okoz a motornak !!! Az egész csak ellenlobbi az olajfinomitotulaj cégek és a kormány irányábol !
Csak ennyit akartam még !
Fejlesztök! Vagy ide vagy az emailcimemre,légyszives válaszoljatok az elözö bejegyzésben feltett kérdésemre !
Köszönöm !
Egy suzuki GTI -s
Legutóbbi hozzászólások