Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Megint ÉN ! :) Megint ÉN ! 🙂 írta ekkor 2004.02.17. 18:00
Meg annyit hogy: Megy a motor E85 el siman... !!!
De ne csodalkozz ha az alapjaratod megszünik vagy rendetlenkedik (98 as benzinhez készült motoroknál talán még az sem) ,több nyálat kell beönteni az E85 böl külömben nagy teljesitményveszteseged lesz( nah,itt segithet a spuri,remélem... ) !
Enen kivül semilyen mas problémát nem okoz a motornak !!! Az egész csak ellenlobbi az olajfinomitotulaj cégek és a kormány irányábol !
Csak ennyit akartam még !
Fejlesztök! Vagy ide vagy az emailcimemre,légyszives válaszoljatok az elözö bejegyzésben feltett kérdésemre !
Köszönöm !

Egy suzuki GTI -s
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft