A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Krisztián!
A SPURI folyamatos használatával garantáltan tiszta marad a kipufogórendszer minden eleme.
A torlónyomás sem nő! A részecskeszűrő működésével addig nő, míg a hőterhelés növekszik!
Ezek az igénybevételek nem jelentkeznek a SPURI használatával.
Részecskeszűrőt kíméli a SPURI. Közvetve pedig a motor ingadozó hőterhelését csökkenti!
A kikódolással pedig a legjobb, ha kiveszi a részecskeszűrőt, a SPURI a többit megoldja!
Ha motorolaj fogyás szokott lenni, akkor túl sok kormot kap a részecskeszűrő ezért kell kopottabb motoroknál csővel helyettesíteni!
Egyéb iránt csak figyelő szonda van benne, nem irányító!
Ha a műszerfal lámpa nem zavar akkor felesleges kikódolni! Ki is lehet venni ledizzót a műszerfalból és kész! Azt hiszem ebbe a régebbi passzátba így szokták megoldani!
Cső és izzó csak ennyi! Persze a szakszerű kikódolás a legjobb!
Most ennyit erről dióhéjban!
A SPURI folyamatos használatával garantáltan tiszta marad a kipufogórendszer minden eleme.
A torlónyomás sem nő! A részecskeszűrő működésével addig nő, míg a hőterhelés növekszik!
Ezek az igénybevételek nem jelentkeznek a SPURI használatával.
Részecskeszűrőt kíméli a SPURI. Közvetve pedig a motor ingadozó hőterhelését csökkenti!
A kikódolással pedig a legjobb, ha kiveszi a részecskeszűrőt, a SPURI a többit megoldja!
Ha motorolaj fogyás szokott lenni, akkor túl sok kormot kap a részecskeszűrő ezért kell kopottabb motoroknál csővel helyettesíteni!
Egyéb iránt csak figyelő szonda van benne, nem irányító!
Ha a műszerfal lámpa nem zavar akkor felesleges kikódolni! Ki is lehet venni ledizzót a műszerfalból és kész! Azt hiszem ebbe a régebbi passzátba így szokták megoldani!
Cső és izzó csak ennyi! Persze a szakszerű kikódolás a legjobb!
Most ennyit erről dióhéjban!
Legutóbbi hozzászólások