A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt SZAKI Kft!
Először is pozitív tapasztalataimat szeretném leírni a Spurival kapcsolatban: eddig csak egy, kék flakonnal"használtam" el 1.7 CDTI-s Astrámhoz az adalékból, de már érezhető a változás. Csendesebb motor, dinamikusabb, jobban húz és nem kormol, igaz még csak három éves.
Kérdésem viszont az lenne, hogy a tank aljában maradt egy kevés kék Spuri-gázolaj keveréke, és a boltban csak piros Spuri volt, és "összeveszik-e" a kék és a piros Spuri vagy nem számít az a kevés kék Spuri-gázolaj keverék, és nyugodtan önthetem bele a piros Spurit?
Utolsó kérdésem az lenne, hogy olvastam utóbbi hozzászólásokban, hogy lehet kérni Spuri matricát, de viszont a boltban nem tudtak nekem adni, és hogyan tudnék ilyen matricát kapni, mi a menete a hozzájutásnak?
Először is pozitív tapasztalataimat szeretném leírni a Spurival kapcsolatban: eddig csak egy, kék flakonnal"használtam" el 1.7 CDTI-s Astrámhoz az adalékból, de már érezhető a változás. Csendesebb motor, dinamikusabb, jobban húz és nem kormol, igaz még csak három éves.
Kérdésem viszont az lenne, hogy a tank aljában maradt egy kevés kék Spuri-gázolaj keveréke, és a boltban csak piros Spuri volt, és "összeveszik-e" a kék és a piros Spuri vagy nem számít az a kevés kék Spuri-gázolaj keverék, és nyugodtan önthetem bele a piros Spurit?
Utolsó kérdésem az lenne, hogy olvastam utóbbi hozzászólásokban, hogy lehet kérni Spuri matricát, de viszont a boltban nem tudtak nekem adni, és hogyan tudnék ilyen matricát kapni, mi a menete a hozzájutásnak?
Legutóbbi hozzászólások