A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözletem! Évek óta használom a pirosat és elégedett vagyok vele(benzineshez) ,viszont a mai árak mellett gázra váltok!Érdeklődnék hogy lehet gázhoz használni ? Van valami befecskendezőjük hozzá? Gázzal milyen tapasztalatok vannak ? ÜDV: Lacc
Legutóbbi hozzászólások