A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Felvilágosítást kérek azügyben, hogy egy 150 000 klm-t futott dci Thalia esetében milyen módon adalékoljam a gázolajat? Köszönettel: Hajni.
Felvilágosítást kérek azügyben, hogy egy 150 000 klm-t futott dci Thalia esetében milyen módon adalékoljam a gázolajat? Köszönettel: Hajni.
Legutóbbi hozzászólások