A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Hajni!
Bármilyen autónál a flakonra ráírt 50literhez 1dl-t alkalmazunk. Biztos vagyok benne, hogy érezni fogod a nyomaték többletet, fogyasztás csökkenést tapasztalsz, és újszerű hangja is visszatér a motornak. Indítási könnyebbség, füstemisszió és még számos dolog lesz jobb! Próbáld ki, és néhány tankolásig csak egyre jobb lesz! A jót könnyű megszokni!
Kérlek írd meg tapasztalatodat, nagyon örülnénk neki!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Bármilyen autónál a flakonra ráírt 50literhez 1dl-t alkalmazunk. Biztos vagyok benne, hogy érezni fogod a nyomaték többletet, fogyasztás csökkenést tapasztalsz, és újszerű hangja is visszatér a motornak. Indítási könnyebbség, füstemisszió és még számos dolog lesz jobb! Próbáld ki, és néhány tankolásig csak egyre jobb lesz! A jót könnyű megszokni!
Kérlek írd meg tapasztalatodat, nagyon örülnénk neki!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások