Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.07.26. 07:58
Kedves Hajni!

Bármilyen autónál a flakonra ráírt 50literhez 1dl-t alkalmazunk. Biztos vagyok benne, hogy érezni fogod a nyomaték többletet, fogyasztás csökkenést tapasztalsz, és újszerű hangja is visszatér a motornak. Indítási könnyebbség, füstemisszió és még számos dolog lesz jobb! Próbáld ki, és néhány tankolásig csak egyre jobb lesz! A jót könnyű megszokni!
Kérlek írd meg tapasztalatodat, nagyon örülnénk neki!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft