A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok! Azután érdeklődnék, hogy Simsonba lehet-e használni a Spurit? Aki netán használta az mit tapasztalt, gyári/tuningolt gépnél? Mert nem igen találtam még olyan cikket ahol levan írva, hogy most 2T-be, vagy 4T-be lehet használni. Természetesen 4T lehet mert az autók többsége az. Előre köszönöm Imre
Legutóbbi hozzászólások