Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
jejejetiii jejejetiii írta ekkor 2004.02.20. 15:00
Sziasztok! Azután érdeklődnék, hogy Simsonba lehet-e használni a Spurit? Aki netán használta az mit tapasztalt, gyári/tuningolt gépnél? Mert nem igen találtam még olyan cikket ahol levan írva, hogy most 2T-be, vagy 4T-be lehet használni. Természetesen 4T lehet mert az autók többsége az. Előre köszönöm Imre
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft