A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Köszönöm a válaszát. Annyit szeretnék még tudni, hogy a Spuri alkalmazásának a kezdetén indokolt-e az üzemanyagszűrő cseréje "soron kívül", mert több helyen is írták, hogy a tankban is takarít az adalék, ami többletszennyezdősét jelent a szűrőben.
Köszönöm a válaszát. Annyit szeretnék még tudni, hogy a Spuri alkalmazásának a kezdetén indokolt-e az üzemanyagszűrő cseréje "soron kívül", mert több helyen is írták, hogy a tankban is takarít az adalék, ami többletszennyezdősét jelent a szűrőben.
Legutóbbi hozzászólások