A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Hajni!
Nem a kezdetén kell szűrőt cserélni, hanem akkor, amikor már tele van a szűrő két-három-négy tankolás után. A SPURI ugyanis a szennyeződések 90 %-át oldott, diszpergált formában hasznosítja az üzemanyagban. A szilárd fém részecskéket, kavicsot, port, rozsda, iszapot a szűrő fogja meg. Ehhez mi csak annyit tudunk hozzátenni, hogy lebegtetve tartjuk az üzemanyagban, míg a szűrőnél ezek az anyagok megrekednek.
Ha néhány tankolás után nehezebben megy az autó, az valószínű arra utal, hogy nem kap üzemanyagot, azért kell a szűrőt lecserélni.
Magyarországon sajnos az üzemanyagok minősége miatt és a benzinkutak tartájainak elégtelensége végett a gyári 90.000-es üzemanyagszűrű cserék helyett minimum 45.000 km-enként amúgy is illik üzemanyagszűrőt cserélni, bármilyen üzemanyag is legyen az.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Nem a kezdetén kell szűrőt cserélni, hanem akkor, amikor már tele van a szűrő két-három-négy tankolás után. A SPURI ugyanis a szennyeződések 90 %-át oldott, diszpergált formában hasznosítja az üzemanyagban. A szilárd fém részecskéket, kavicsot, port, rozsda, iszapot a szűrő fogja meg. Ehhez mi csak annyit tudunk hozzátenni, hogy lebegtetve tartjuk az üzemanyagban, míg a szűrőnél ezek az anyagok megrekednek.
Ha néhány tankolás után nehezebben megy az autó, az valószínű arra utal, hogy nem kap üzemanyagot, azért kell a szűrőt lecserélni.
Magyarországon sajnos az üzemanyagok minősége miatt és a benzinkutak tartájainak elégtelensége végett a gyári 90.000-es üzemanyagszűrű cserék helyett minimum 45.000 km-enként amúgy is illik üzemanyagszűrőt cserélni, bármilyen üzemanyag is legyen az.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások