Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
hajni hajni írta ekkor 2011.07.27. 10:07
Azt hizsem egyről beszélünk. Úgy tervezem, hogy mivel még 3000 km van a szűrőcseréig, ami kb 3 tank gázolaj, addig 3 tankra való spurit elhasználok, viszont ha jól értem, a 3 tank utáni szűrőcsere után már szükségtelen a gyakoribb szűrősere. Idáig amúgy 15000 km-ként kapott új szűrőt. Jól gondokozom? üdv:hajni
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft