A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAzt hizsem egyről beszélünk. Úgy tervezem, hogy mivel még 3000 km van a szűrőcseréig, ami kb 3 tank gázolaj, addig 3 tankra való spurit elhasználok, viszont ha jól értem, a 3 tank utáni szűrőcsere után már szükségtelen a gyakoribb szűrősere. Idáig amúgy 15000 km-ként kapott új szűrőt. Jól gondokozom? üdv:hajni
Legutóbbi hozzászólások