A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKirály azért, hogy csajok is érdeklődnek a Spuri ill. az autó / motor műszaki állapotának megóvása iránt, tényleg respect!
Az én esetemben (Passat B5.5 1.9 PDTDI) ez a szűrőcserebere épp úgy jött ki, hogy a Spuri előtt is kicseréltem, mivel akkor vettem az autót, ill. a következő olajcserénél is, 15E km múlva.
Meglepődtem nagyon, hogy nézett ki a szűrő így alig 1 év után (szétszedtem) , pedig végig osztrák gázolajat kapott! Igaz, akkorra már 160E km-nyi koszt kellett kipucolni.
Én különben 1,5 deci pirosat rakok egy tankoláshoz, lévén "Hochdruckdiesel". Unokatesóm szintén 1.5 dCi-s Thaliat spuriz, a minap kicsit meglöttyent neki az adag tankoláskor, azóta fülig ér a szája, úgy megy az autó!
Az én esetemben (Passat B5.5 1.9 PDTDI) ez a szűrőcserebere épp úgy jött ki, hogy a Spuri előtt is kicseréltem, mivel akkor vettem az autót, ill. a következő olajcserénél is, 15E km múlva.
Meglepődtem nagyon, hogy nézett ki a szűrő így alig 1 év után (szétszedtem) , pedig végig osztrák gázolajat kapott! Igaz, akkorra már 160E km-nyi koszt kellett kipucolni.
Én különben 1,5 deci pirosat rakok egy tankoláshoz, lévén "Hochdruckdiesel". Unokatesóm szintén 1.5 dCi-s Thaliat spuriz, a minap kicsit meglöttyent neki az adag tankoláskor, azóta fülig ér a szája, úgy megy az autó!
Legutóbbi hozzászólások