Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Benjámin Benjámin írta ekkor 2011.07.28. 12:49
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!
Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a spuri mit kezd a kénnel?! Egyáltalán a 10ppm alatti kéntartalom az már jó a magyar gázolajoknál vagy még az is magas? Kén ellen minek van jobb hatása, ha van a kéknek vagy a piros terméküknek? TDCI-t hajtok és természetesen spurival (pirossal):) Köszönettel, B.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft