A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a spuri mit kezd a kénnel?! Egyáltalán a 10ppm alatti kéntartalom az már jó a magyar gázolajoknál vagy még az is magas? Kén ellen minek van jobb hatása, ha van a kéknek vagy a piros terméküknek? TDCI-t hajtok és természetesen spurival (pirossal):) Köszönettel, B.
Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a spuri mit kezd a kénnel?! Egyáltalán a 10ppm alatti kéntartalom az már jó a magyar gázolajoknál vagy még az is magas? Kén ellen minek van jobb hatása, ha van a kéknek vagy a piros terméküknek? TDCI-t hajtok és természetesen spurival (pirossal):) Köszönettel, B.
Legutóbbi hozzászólások