Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Csaba Varga Csaba írta ekkor 2011.08.13. 10:45
Kedves Zsolt!

A választ nem tőlem kapod meg, de ha javítással kapcsolatban segíthetek(Orosháza, nem drága műhely),akkor írj a csa. varga @freemail.hu-ra.
Én csak jó tapasztalatot tudok mondani a Spuriról. Common railbe és gázba a kéket, a többibe a pirosat teszem már évek óta.Kocsijaim nem füstölnek.
Az ajánlott műhely pedig saját tapasztalatom, csak ezért írtam.
Üdv!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft