A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Zsolt!
A választ nem tőlem kapod meg, de ha javítással kapcsolatban segíthetek(Orosháza, nem drága műhely),akkor írj a csa. varga @freemail.hu-ra.
Én csak jó tapasztalatot tudok mondani a Spuriról. Common railbe és gázba a kéket, a többibe a pirosat teszem már évek óta.Kocsijaim nem füstölnek.
Az ajánlott műhely pedig saját tapasztalatom, csak ezért írtam.
Üdv!
A választ nem tőlem kapod meg, de ha javítással kapcsolatban segíthetek(Orosháza, nem drága műhely),akkor írj a csa. varga @freemail.hu-ra.
Én csak jó tapasztalatot tudok mondani a Spuriról. Common railbe és gázba a kéket, a többibe a pirosat teszem már évek óta.Kocsijaim nem füstölnek.
Az ajánlott műhely pedig saját tapasztalatom, csak ezért írtam.
Üdv!
Legutóbbi hozzászólások