Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
T.Lajos T.Lajos írta ekkor 2003.11.13. 04:00
Sziasztok! Én is örömmel osztom meg veletek jó tapasztalataim. Egy LT VW-vel fuvarozok. Az autóm minden rossz tulajdonságát elfelejtette mióta SPURIval kényeztetem. Fogyasztás kedvezőbb, hidegindítás könnyebb, terhelten is vígabban szalad, Szerencsére már nem BP-n tudom beszerezni mert Győrben egyre több helyen látom. Javaslom mindenkinek!! Üdv Lajos
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft