A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok! Én is örömmel osztom meg veletek jó tapasztalataim. Egy LT VW-vel fuvarozok. Az autóm minden rossz tulajdonságát elfelejtette mióta SPURIval kényeztetem. Fogyasztás kedvezőbb, hidegindítás könnyebb, terhelten is vígabban szalad, Szerencsére már nem BP-n tudom beszerezni mert Győrben egyre több helyen látom. Javaslom mindenkinek!! Üdv Lajos
Legutóbbi hozzászólások