A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Zsolt!
Őszintén meg kell mondani, hogy új porlasztócsúcsot a SPURI nem tud adni az autójának. A teljes tönkremenetel előtt azonban sokat segíthet azon, hogy tökéletesebben tudjon a gázolaj elégni, így ne füstöljön kéket az autója. Természetesen a hatékonyság azon múlik, hogy mennyire ment tönkre a hengerben a porlasztócsúcs. Ki kell próbálni pláne akkor, ha eddig még nem használta a SPURIT. Arra viszont számítson, hogy az első adalékolás alkalmával nagytakarítást végez az üzemanyagtankban az adalékunk, így az elején a füstemmisszió növekedni fog. A fogyasztása is jóval kevesebb lesz a SPURI használatával, pláne az ilyenfajta problémák esetén hasznos folyamatosan használni.
Végezetül hogy melyiket használja, az csak a takarítás gyorsaságától függ. Először a kéket javaslom másfélszeres mennyiségben 50 literhez 150 ml. Legalább kétszer, majd a harmadik tankolás után a normál SPURI-val lehet folytatni. Azért egy idő után egy bizonyos jobbfajta autószerelőt meg kell célozni a porlasztócsúcs cserékkel kapcsolatban. Porlasztócsúcsot viszont nem egyet szoktak cserélni, hanem négyet, ami igen zsebbenyúlos javítás lesz.
Ezért javasoljuk, már az új autóknál a SPURI használatát. Nemsokára jubilál a cég egyik autója 300.000 km-rel, amibe még sem a porlasztócsúcs , sem az adagoló nem lett kicserélve. Izzító gyertya közül egy darab lett cserés, ezenkívül problémamentes a kísérleti jármű, feszített tempójú chiptuninggal együtt.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Őszintén meg kell mondani, hogy új porlasztócsúcsot a SPURI nem tud adni az autójának. A teljes tönkremenetel előtt azonban sokat segíthet azon, hogy tökéletesebben tudjon a gázolaj elégni, így ne füstöljön kéket az autója. Természetesen a hatékonyság azon múlik, hogy mennyire ment tönkre a hengerben a porlasztócsúcs. Ki kell próbálni pláne akkor, ha eddig még nem használta a SPURIT. Arra viszont számítson, hogy az első adalékolás alkalmával nagytakarítást végez az üzemanyagtankban az adalékunk, így az elején a füstemmisszió növekedni fog. A fogyasztása is jóval kevesebb lesz a SPURI használatával, pláne az ilyenfajta problémák esetén hasznos folyamatosan használni.
Végezetül hogy melyiket használja, az csak a takarítás gyorsaságától függ. Először a kéket javaslom másfélszeres mennyiségben 50 literhez 150 ml. Legalább kétszer, majd a harmadik tankolás után a normál SPURI-val lehet folytatni. Azért egy idő után egy bizonyos jobbfajta autószerelőt meg kell célozni a porlasztócsúcs cserékkel kapcsolatban. Porlasztócsúcsot viszont nem egyet szoktak cserélni, hanem négyet, ami igen zsebbenyúlos javítás lesz.
Ezért javasoljuk, már az új autóknál a SPURI használatát. Nemsokára jubilál a cég egyik autója 300.000 km-rel, amibe még sem a porlasztócsúcs , sem az adagoló nem lett kicserélve. Izzító gyertya közül egy darab lett cserés, ezenkívül problémamentes a kísérleti jármű, feszített tempójú chiptuninggal együtt.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások