Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2011.08.23. 18:07
Tisztelt Molnár József!

Örülök a bejegyzésnek, ugyanis nagyon kevesen kevesen tudják, hogy a fűkasza elég kicsiny motorja milyen szűrnyű igénybevételt kell kibírjon!
Ehhez remekül illeszkedik a SPURI.
Nyomaték többlet, hűtőgél jótékony hatása a kopáscsökkentővel tudom hihetetlen!
Már a profi favágók a láncfűrésszel is beszámoltak érthetetlen tartósságról. És ezt egyik szezonról a másikra. ugyanazzal a Hustvarna garnitúrával. És számítsuk bele, hogy rettenetes igénybevétel miatt, 2-3havonta ez eddig, mindig javítani kellett fődarabjaiba a gépeket!
Érdekes most csak imitt-amott javítják és nem is motorikusan!
És kiváló gyertyaképet mutat szinte mindegyik gép kormosodás nélkül!
Kétütemű füst??? Hát az pedig nincs! No jó szintetikus a kétütemű olaj amit 1:100 hoz ajánlanak, de ezek a fránya emberek 50-esbe keverik.
Mégis csuda tiszta a forgattyúsház és a kipufogó dob!
Ennyit dióhéjban!
További sikereket kívánok Önnek!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft