A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Molnár József!
Örülök a bejegyzésnek, ugyanis nagyon kevesen kevesen tudják, hogy a fűkasza elég kicsiny motorja milyen szűrnyű igénybevételt kell kibírjon!
Ehhez remekül illeszkedik a SPURI.
Nyomaték többlet, hűtőgél jótékony hatása a kopáscsökkentővel tudom hihetetlen!
Már a profi favágók a láncfűrésszel is beszámoltak érthetetlen tartósságról. És ezt egyik szezonról a másikra. ugyanazzal a Hustvarna garnitúrával. És számítsuk bele, hogy rettenetes igénybevétel miatt, 2-3havonta ez eddig, mindig javítani kellett fődarabjaiba a gépeket!
Érdekes most csak imitt-amott javítják és nem is motorikusan!
És kiváló gyertyaképet mutat szinte mindegyik gép kormosodás nélkül!
Kétütemű füst??? Hát az pedig nincs! No jó szintetikus a kétütemű olaj amit 1:100 hoz ajánlanak, de ezek a fránya emberek 50-esbe keverik.
Mégis csuda tiszta a forgattyúsház és a kipufogó dob!
Ennyit dióhéjban!
További sikereket kívánok Önnek!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Örülök a bejegyzésnek, ugyanis nagyon kevesen kevesen tudják, hogy a fűkasza elég kicsiny motorja milyen szűrnyű igénybevételt kell kibírjon!
Ehhez remekül illeszkedik a SPURI.
Nyomaték többlet, hűtőgél jótékony hatása a kopáscsökkentővel tudom hihetetlen!
Már a profi favágók a láncfűrésszel is beszámoltak érthetetlen tartósságról. És ezt egyik szezonról a másikra. ugyanazzal a Hustvarna garnitúrával. És számítsuk bele, hogy rettenetes igénybevétel miatt, 2-3havonta ez eddig, mindig javítani kellett fődarabjaiba a gépeket!
Érdekes most csak imitt-amott javítják és nem is motorikusan!
És kiváló gyertyaképet mutat szinte mindegyik gép kormosodás nélkül!
Kétütemű füst??? Hát az pedig nincs! No jó szintetikus a kétütemű olaj amit 1:100 hoz ajánlanak, de ezek a fránya emberek 50-esbe keverik.
Mégis csuda tiszta a forgattyúsház és a kipufogó dob!
Ennyit dióhéjban!
További sikereket kívánok Önnek!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások