A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm.
Nekem egy olyan kérdésme lenne, hogy egy négyütemü Wartburg 1.3-asnál, ha bele önteném ezt az adalékot (természetesen előtte egy szűrővel ellátva valahol a karbi előtt) akkor kell bármit is állítani a karburátoron? Illetve a hall jeladós gyújtás simán kezeli majd a helyzetet? Értem ez alatt az esetleges rángatás vagy ilyesmi jelenségeket. Egy két-ütemű Wartburgos kollega már beszámolt a jótékony hatásokról. Csökkent elég komolyan a fogyasztása. Nekem esetleg még jobban is menne az autó tőle? Tehát valóban dinamikusabb lesz vagy csak a takarítás által gyári állapothoz hasonlóra pucolja a motort és ezért megy jobban?
Nekem egy olyan kérdésme lenne, hogy egy négyütemü Wartburg 1.3-asnál, ha bele önteném ezt az adalékot (természetesen előtte egy szűrővel ellátva valahol a karbi előtt) akkor kell bármit is állítani a karburátoron? Illetve a hall jeladós gyújtás simán kezeli majd a helyzetet? Értem ez alatt az esetleges rángatás vagy ilyesmi jelenségeket. Egy két-ütemű Wartburgos kollega már beszámolt a jótékony hatásokról. Csökkent elég komolyan a fogyasztása. Nekem esetleg még jobban is menne az autó tőle? Tehát valóban dinamikusabb lesz vagy csak a takarítás által gyári állapothoz hasonlóra pucolja a motort és ezért megy jobban?
Legutóbbi hozzászólások