A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Ákos!
Nem kell semmit állítani az autón. Nem akarok elébe menni milyen élménye lesz, de garantálom érezni fogja, hogy benne van a SPURI adalékunk!
Ha alapba nem jó a beállítás akkor érdemes hozzá fúvókázni a karburátort.
A gyári méret viszont jó szokott lenni, még az alapjárati fúvóka is!
Egy tucat körülményt változtatunk meg az égéstérbe, ez olvasható a termékekről szóló specifikációkba és az egyéb ezen honlapon megjelenő írásokban.
Kérném, hogy jelezzen vissza milyen tapasztalata volt a használat után. Csupán röviden is elegendő! Más wartburg használók számára is tanulságos legyen!
Előre is köszönöm!
Farkas Kálmán
Nem kell semmit állítani az autón. Nem akarok elébe menni milyen élménye lesz, de garantálom érezni fogja, hogy benne van a SPURI adalékunk!
Ha alapba nem jó a beállítás akkor érdemes hozzá fúvókázni a karburátort.
A gyári méret viszont jó szokott lenni, még az alapjárati fúvóka is!
Egy tucat körülményt változtatunk meg az égéstérbe, ez olvasható a termékekről szóló specifikációkba és az egyéb ezen honlapon megjelenő írásokban.
Kérném, hogy jelezzen vissza milyen tapasztalata volt a használat után. Csupán röviden is elegendő! Más wartburg használók számára is tanulságos legyen!
Előre is köszönöm!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások