Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.08.30. 10:35
Tisztelt Ákos!

Nem kell semmit állítani az autón. Nem akarok elébe menni milyen élménye lesz, de garantálom érezni fogja, hogy benne van a SPURI adalékunk!
Ha alapba nem jó a beállítás akkor érdemes hozzá fúvókázni a karburátort.
A gyári méret viszont jó szokott lenni, még az alapjárati fúvóka is!

Egy tucat körülményt változtatunk meg az égéstérbe, ez olvasható a termékekről szóló specifikációkba és az egyéb ezen honlapon megjelenő írásokban.
Kérném, hogy jelezzen vissza milyen tapasztalata volt a használat után. Csupán röviden is elegendő! Más wartburg használók számára is tanulságos legyen!
Előre is köszönöm!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft